CETIN zrychluje upload na optice. Zavádí tarify 250/250 Mb/s, 500/500 Mb/s a 1000/500 Mb/s

Užijte si výhody optického připojení naplno. Zavádíme symetrické tarify 250/250 Mb/s, 500/500 Mb/s a k tomu 1000/500 Mb/s. Výrazně jsme tak na optice zrychlili upload (nahrávání).

Rychlejší upload využijete třeba při streamech, videokonferencích nebo nahrávání fotek a videí. Potěší i hráče videoher – především online multiplayerů. Hra nebude padat a v pohodě si během ní můžete volat s kamarády – i se zapnutou kamerou.

Hodit se bude i do budoucna. Čím dál častěji se skloňuje téma chytré domácnosti. K internetu připojíme už dnes třeba televizi nebo ledničku. Zařízení bude dál přibývat a poroste i objem přenesených dat. S optikou od CETINu na to budete připraveni. Online může být klidně celá domácnost a vše poběží bez problémů.

Nové tarify jsou v síti CETIN k dispozici všem našim partnerům od 1. března 2022 na všech optických přípojkách. Od tohoto dne můžete pro jejich sjednání u vás doma kontaktovat svého poskytovatele internetového připojení. Konkrétní parametry včetně ceny, přesného data spuštění a jejich dostupnosti jsou plně v kompetenci jednotlivých operátorů.

Přechod na stabilní internet od CETINu je jednoduchý

1.

Ověřte dostupnost

2.

Vyberte operátora

3.

Užijte si rychlost