Eri Internet - první přímé propojení se Skylink Live TV v ČR

Společnost Český bezdrát s.r.o. jako první napřímo propojil svou datovou síť s poskytovatelem  TV obsahu přes Internet Skylink Live TV.

Toto propojení zajistí zákazníkům využívající Eri Internet, společně s vyhrazenou linkou pro Internetovou televizi, nejvyšší možnou kvalitu obrazu i zvuku v HD rozlišení při sledování         Skylink Live TV.

Eri Internet se tak společně s kvalitním obsahem TV programů od Skylink Live TV stává pro zákazníky zajímavou alternativou vůči O2 TV, která stejně jako Eri Internet využívá pro své zákazníky vyhrazenou linku pro příjem internetové TV v síti CETIN.

Zákazníci, kteří sledují TV prostřednictvím Internetu se Skylink Live TV mají jistotu, že společně s připojením od Eri Internet je zajištěn kvalitní příjem všech TV programů v nejvyšším možném rozlišení i při velkém vytížení internetového připojení.

Zvýhodněnou nabídku připojení od Eri Internet současně se Skylink Live TV lze získat  od 11.1.2022  na internetstv.cz .

V průběhu několika málo měsíců plánuje společnost Český bezdrát realizovat optické propojení i s dalšími významnými poskytovateli TV obsahu.

Český bezdrát  tak i nadále investuje nejenom do zvýšení kvality Internetového připojení jako takového, ale i do zajištění kvalitního obsahu, který svým zákazníkům prostřednictvím sítě Eri Internet poskytuje.

-------------------------------------------------

O společnosti Český bezdrát s.r.o.

Společnost Český bezdrát s.r.o. poskytuje vlastní služby pevného i bezdrátového připojení k Internetu pod značkou Eri Internet na celém území ČR více jak 19 let. Eri Internet využívají zákazníci již ve více jak 835 městech a obcích v celé ČR. V nezávislých testech rychlostí  pak  Eri Internet dosahuje dlouhodobě těch  nejlepších výsledků.

Obchodní oddělení :

 email celá ČR: obchod@eri.cz ,

tel.  kontakt pro Čechy: 220 990 007, pro Moravu a Slezsko: 590 990 004, bezplatná linka celá ČR:  800 138 138.

Přechod na stabilní internet od CETINu je jednoduchý

1.

Ověřte dostupnost

2.

Vyberte operátora

3.

Užijte si rychlost