Internet v pevné síti CETIN od AIM na rok zdarma. Soutěží se na Rádiu Impuls.

Český poskytovatel internetu AIM a Rádio Impuls připravili pro posluchače speciální nabídku vysokorychlostního internetu na doma a internetové televize Kuki za skvělé ceny. Kromě toho mohou posluchači o internetové služby také soutěžit, a to po celý rok. Každý všední den mohou vyhrát připojení k internetu nebo internetovou televizi Kuki na rok zdarma.

 

Podmínky dlouhodobé soutěže o internetové služby zdarma, které musí soutěžící splnit, jsou jednoduché. Každý všední den mezi 15. a 18. hodinou se bude na Rádiu Impuls v odpoledním vysílání „Fanda a jeho česká banda“ hrát o jedno internetové připojení a televizní službu Kuki na rok zdarma. Posluchači musí vyřešit zadání soutěže, zavolat do studia a zvítězit. Za rok rozdá Rádio Impuls společně s AIM minimálně 250 skvělých služeb. Kompletní informace o akci a soutěži lze najít na speciálním webu Impulsovictarify.cz, na kterém lze ověřit dostupnost vysokorychlostního internetu na konkrétní adrese.

 

„Naším cílem je informovat co nejvíce obyvatel České republiky o možnostech kvalitního internetového připojení v místě jejich bydliště. Chceme vyvrátit myšlenku, že rychlé připojení k internetu je dostupné pouze pro obyvatele větších měst, ale že lze kvalitně surfovat i na vesnici,” vysvětluje důvod spuštění akce Jakub Jánský ze společnosti AIM.  Za zrychlováním internetových přípojek v menších obcích a na vesnicích stojí v ČR společnost CETIN s projektem Zrychlujeme Česko. „Kvalitní internet je tak dostupný opravdu pro každého,“ dodává Jánský.

 

Společnost AIM nabízí vysokorychlostní internet jak na vlastních optických sítích, tak na sítích společnosti CETIN, která v současnosti pokrývá 98 procent území České republiky. AIM má v nabídce také internetovou televizi Kuki, která díky kvalitnímu připojení nejlépe řeší blížící se digitalizaci a přechod na televizní standard DVB-T2. K internetové televizi tak není nutné pořizovat nová zařízení pro příjem signálu. Kuki má v nabídce více než 100 televizních kanálů s možnostmi zpětného přehrávání a dalšími chytrými funkcemi přes nahrávání, pozastavení programu až po spuštění od začátku.

 

O společnosti AIM

Obchodní značka AIM společnosti Planet A, a.s. je český poskytovatel internetového připojení, který působí na trhu už 10 let. Zaměřuje se zejména na poskytování internetu a televize po optické síti. V současné době využívá služeb AIM více než 50 tisíc zákazníků. V loňském roce AIM rozšířila poskytování vlastního internetového připojení na území celé České republiky. Společnost neustále pracuje na rozšiřování vlastní infrastruktury a pokrývání dalšího území technologií optických vláken. Součástí služeb AIM je poradenství a pružný zákaznický servis. V roce 2014 spustila AIM společně s brněnskou společností Smart Comp a.s. internetovou televizi Kuki, která má v nabídce více než 100 televizních kanálů s možnostmi zpětného přehrávání a dalšími chytrými funkcemi. Generálním ředitelem je Martin Havrda.

 

Kontakt pro média:

Lucie Vurbsová

lucie.vurbsova@4pr.cz

Tel.: 775 996 116

Přechod na stabilní internet od CETINu je jednoduchý

1.

Ověřte dostupnost

2.

Vyberte operátora

3.

Užijte si rychlost