Nová internetová televize ve spolupráci s partnerem Český bezdrát

Již od půlky roku 2017 nabízí společnost Český bezdrát Stabilní rychlý internet s rychlostí připojení až 250 Mb/s, což je v síti CETIN nejvyšší nabízená rychlost na metalických přípojkách. Společnou spolupráci nyní rozšiřujeme o další novinku, tzv. IPTV, internetovou televizi v síti CETIN.

A co přesně, že se skrývá pod označením IPTV? Definice „Internetová televize“ je v tomto smyslu trochu zavádějící, přesněji jde o televizní vysílání, které používá pro svůj přenos vysokorychlostní internetové přípojky. Pro diváka je přitom atraktivní proto, že nabízí obrovské množství televizních programů, ale také široké množství dalších dodatečných služeb. Jednou z těch nejzajímavějších je např. možnost zpětného přehrávání jakéhokoli televizního pořadu, a to na libovolném TV kanálu. Divák si navíc může objednat film a následně jej shlédnout, nebo si dokonce sestavit vlastní televizní program. V porovnání s klasickou televizí jde o výrazně více funkcí, což je zajímavá informace pro každého, koho tato nová služba v naší síti CETIN zaujala.

EriTV, jak službu Český bezdrát pojmenoval, nabízí až 150 různých TV programů, a to včetně chytrých funkcí archivu. Ten zahrnuje možnosti jako časový posun a nahrávání pořadů. Navíc zákazník dostane datové připojení pro kvalitní příjem obrazu i zvuku.

Poptávka po rychlejším připojení souvisí s rozšířením zájmu zákazníků o nový obsah, zejména pak právě o televizi šířenou prostřednictvím internetu a o streamované video. Proto CETIN věnuje velkou pozornost a značné investice do své infrastruktury a na zkvalitnění a zrychlení sítě pracuje kontinuálně tak, aby obchodní partneři měli možnost využívat stále lepších služeb a nabízet je dále svým zákazníkům. V současnosti má CETIN smluvní vztah založený na velkoobchodní nabídce již s patnácti různými poskytovateli.

Přechod na stabilní internet od CETINu je jednoduchý

1.

Ověřte dostupnost

2.

Vyberte operátora

3.

Užijte si rychlost