SledovaniTV přes internet od Avonetu – vyzkoušejte moderní televizi na 2 měsíce zdarma

Finální termín, kdy utichne televizní signál z posledního DVB-T vysílače ve Valašských Kloboukách, je 29. 6. 2020. Ostatní DVB-T vysílače však vypnou ještě dříve, proto je potřeba  připravit se na to co nejdříve, ať vás doma místo oblíbeného pořadu nepřekvapí jen černá obrazovka. Nejlepší řešení, které můžete i díky spolupráci společností CETIN a Avonet využít, je stabilní rychlé připojení a televize přes internet, tzv. IPTV.

Jak je to doopravdy s HD kanály v DVB-T2

Ze všech stran slyšíme, že hlavní výhodou přechodu na DVB-T2 je efektivnější využití vysílacího pásma a možnost obsahu ve vysokém rozlišení (HD). Tyto informace jsou pravdivé, nicméně jde o možnost – nikdo komerčním stanicím nepřikazuje vysílat ve vysokém rozlišení zdarma.

Pokud tedy vlastníte televizi, která je na DVB-T2 připravená a čekáte, že se vám kvalita obrazu zvýší, pak jste na omylu. Kromě programů České televize, které budou v DVB-T2 vysílány opravdu ve vysokém rozlišení, plánují nejsledovanější české komerční stanice zpřístupnit zdarma pouze SD kvalitu svých programů.

SledovaniTV přes internet od Avonetu jako nejlepší volba

Televizních služeb, které lze sledovat přes internet, je na trhu spousta a zorientovat se v nich není vůbec jednoduché. Uživatel by měl důsledně číst, co v rámci tarifu získá a co ne. V Avonetu k tomu přistupují jinak a již v základním tarifu naleznete všechny výhody, které IPTV nabízí.

Sledování všech TV programů až 7 dní zpětně, možnost dívat se zároveň na televizoru, počítači i na mobilním zařízení, nahrávání pořadů, bohatá nabídka rozšiřujících balíčků jako sport, dokumenty, dětské programy, oblíbené HBO či videotéka – to vše je vám k dispozici dle toho, na co máte zrovna chuť a v HD kvalitě. Za zmínku stojí i to, že služba SledovaniTV má nejširší podporu zařízení v ČR, takže ji spustíte na chytrých televizích značek LG, Samsung, Panasonic, Hisense a všech televizích s operačním systémem androidtv bez nutnosti pořizovat set-top box.

Z výše popsaného jasně vyplývá, že volba IPTV přes spolehlivou fixní síť je vždy výhodnějším řešením. Navíc plnohodnotný základní tarif SledovaniTV start k internetu od Avonetu pořídíte od 100 Kč měsíčně.

Bezchybná kvalita díky infrastruktuře CETIN

SledovaniTV vyniká velmi nízkým datovým tokem při zachování krásného a plynulého obrazu i zvuku. V kombinaci se stabilním pevným internetem, který nijak neovlivňují povětrnostní podmínky, je tak bezproblémové sledování oblíbených pořadů zaručeno.

Díky modernizaci a nové výstavbě infrastruktury společnosti CETIN, která v posledních letech probíhá v rámci projektu Zrychlujeme Česko, se nyní z celkového počtu 4,3 milionu domácností v ČR může k jejich pevné optické síti připojit již 3,8 milionu domácností a užívat si tak rychlý internet a moderní televizi.

V Avonetu myslí i na domácnosti, které využívají internet opravdu naplno a kromě televize se připojují i z několik dalších zařízení současně. „Pro tyto případy máme ve spolupráci se společností CETIN jako jedni z mála poskytovatelů připravenou službu, které říkáme IPTV transport. Díky tomu není problém svou internetovou linku zatížit na maximum a i tak si vychutnávat zcela nerušený zážitek ze sledování televize.“ Uvádí vedoucí zákaznického centra společnosti Avonet Lenka Hlobilová.

2 měsíce zdarma na vyzkoušení

Pro nové i stávající zákazníky Avonetu je připravena akční nabídka SledovaniTV na 2 měsíce na vyzkoušení zdarma. Získáte tak zcela nezávazně kompletní programovou nabídku základního balíčku start a dostatek času objevit výhody, které televize přes internet nabízí s možností sledování na počítači a jedné Smart TV.

Dostupnost špičkového internetu a moderní televize od Avonetu si můžete ověřit jednoduše online na stránce Avonet.cz/zrychlujeme

Přechod na stabilní internet od CETINu je jednoduchý

1.

Ověřte dostupnost

2.

Vyberte operátora

3.

Užijte si rychlost