Modernizace na vysokorychlostní optickou síť – napojení Vašeho domu
Přihlásit se

Zjistěte si dostupnost internetového připojení a jeho maximální rychlost přímo pro vaši adresu na Mapě pokrytí.

Vyberte si svého poskytovatele.

Ověřte si, jaké služby poskytovatel nabízí – rozpětí nabízených rychlostí připojení uvádíme pro přehlednost pod logem každého z nich.

Rozklikněte webový eshop vybraného poskytovatele nebo zavolejte na jeho infolinku a objednejte si Stabilní rychlý internet.

Pojďme na to!

Hlavní poskytovatelé

Co byste ještě měli vědět?

Ne každý z poskytovatelů má ve své nabídce všechny dostupné rychlosti. Máte možnost vybrat si toho, který bude vyhovovat právě vám.

Než si vyberete svého poskytovatele, měli byste vědět, že ne u každého můžete získat právě tu rychlost připojení, která je dostupná pro vaši adresu. Proč?

Jednoduše proto, že nabídky poskytovatelů jsou různé a každý z nich nabízí i různou maximální rychlost připojení. Proto si při výběru poskytovatele nejprve ověřte, jaké konkrétní rychlosti připojení nabízí. Následně si vyberte poskytovatele, který je schopen nabídnout vámi zvolenou rychlost. Maximální dostupnou rychlost pro vaši adresu si ověříte na naší
Mapě pokrytí.

Abychom vám to usnadnili, všechny dobré poskytovatele včetně postupu, jak získat Stabilní rychlý internet, naleznete na našem webu.

Jak zrychlujeme Česko